O nas

zdjęcie regału z przędzą Bobilon

Witaj w sklepie, który powstał ... No właśnie dlaczego powstał sklep ?

         Nazywam się Jola Mazurek i pewnie sporo z Was mnie zna z kanału, który prowadzę na YouTube  ????????  Klik

Kanał powstał z miłości do dziergania i chęci podzielenia się swoją wiedzą. A także do zarażenia Was pasją dziergania. Co ku mojej wielkiej radości się stało :)

Kanał prowadzę ze swoim mężem, który jest dla mnie nieocenioną pomocą. Tak bardzo zaangażował się w jego tworzenie, że zrezygnował z większości swoich pasji. A nawet dla mojego kanału poświęcił swój, całkiem dobrze zapowiadający się kanał dla majsterkowiczów.

YouTube pochłonął nasz cały wolny czas. Przygotowywanie materiałów do filmów, całe mnóstwo zapytań dotyczących produktów, z których tworzę, gdzie kupić druty i szydełka, na których robię  a także odpowiadanie na te pytania, zajmuje mi niemalże tyle samo czasu co praca na etacie. 

Jak wiecie każde hobby wiąże się ze sporymi wydatkami, które są niewspółmierne do zysków jakie z niego czerpiemy. Dlatego też, żeby dalej się rozwijać i dostarczać materiał na jeszcze wyższym poziomie, doszliśmy do wniosku, że musimy podjąć się dużego wyzwania. 

Postanowiliśmy zrobić następny krok i stworzyć miejsce, w którym będziecie mogli bez szukania w różnych sklepach i płacenia za kilka przesyłek, kupić gotowe zestawy do rzeczy, które robię w filmikach. 

Wszystko to zawarliśmy w jednym miejscu, stworzonym dla społeczności, któą wokół siebie gromadzę a także dla przypadkowych gości, którzy może zostaną z nami na dłużej. 

Zaczynamy skromnie ale z nadzieją, że i czas i Wasza pomoc pozwoli nam również na  rozwinięcie tego sklepu i poświęcenie się w całości temu co kocham. 

 Jola.