Sznurki jutowe - sznurek naturalny grubości 1, 2 i 4 mm.

Naturalny sznurek jutowy 2 mm.

Sznurek naturalny jutowy.

Ten sam wykorzystywany szeroko w gospodarstwie i ogrodnictwie można z powodzeniem wykorzystać na wiele innych sposobów. Sznurek naturalny jutowy nadaje się do tworzenia akcesoriów handmade, typu torebki, akcesoria do użytku domowego, podkładki, dywaniki, osłonki na doniczki, pojemniki na pieczywo itp. Z pewnością nada im oryginalnego i niepowtarzalnego wyglądu oraz charakteru.

Sklep nasz oferuje wysokiej jakości sznurek jutowy ozdobny w grubościach 1, 2 i 4 mm. Dzięki naszym produktom stworzysz piękne i praktyczne przedmioty, które będą ozdobą Twojego wnętrza oraz doskonale spełnią swoje funkcje.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego po naturalny cienki sznurek jutowy oraz inne produkty związane z rękodziełem. Twórz unikatowe przedmioty samodzielnie lub daj się inspirować naszymi pomysłami.

Przekonaj się już dziś jak wiele możliwości daje sznurek  jutowy ozdobny. Odwiedź naszą stronę internetową www.woolpaczka.pl i zamów swój sznurk jutowy już teraz!

Aktywne filtry:

-

Naturalny cienki sznuerek jutowy to idealny wybór do szerokiego zastosowania w gospodarstwie i ogrodnictwie. Wykorzystaj ten naturalnie piękny sznurek w formie sznurka ozdobnego, aby stworzyć unikalne elementy handmade, takie jak torebki, akcesoria do użytku domowego, podkładki, dywaniki czy osłonki na doniczki. Ten wszechstronny sznurek sprawdzi się także jako pojemnik na pieczywo i wiele innych. Odwiedź sklep www.woolpaczka.pl już teraz i odkryj świat możliwości kreacji z naturalnym ozdobnym sznurkiem jutowym!